Matematické soutěže 2021/2022

Logická olympiáda

Základní kolo:
III. – V. třída - 1. - 7. října 2021
I. – II. třída - 22. 10 – 28. 10 2021
Okresní a krajské kolo: listopad

Bobřík informatiky pro 4. – 5. ročník

Soutěž online  8. - 12. 11. 2021

Mateso V. tříd

Školní kolo:   21. 10. 2021 v 9. 00 hod.
Městské kolo: 23. 11. 2021 

Matematická olympiáda V. třída

Domácí kolo:
1. část do 20. 11. 2021 
2. část do 4. 1. 2022
Okresní kolo:  leden 2022

Miniolympiáda IV. tříd

Školní kolo:      duben
Městské kolo:   duben


KLOKAN     II. – V. třída

Školní kolo:        březen


PYTHAGORIÁDA V. tříd

Školní kolo:        leden
Okresní kolo:     březen


Logická olympiáda

Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ)
Celkem se v kategórií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 13728 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 2178.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

 

Pořadí (škola)            

Pořadí (kraj)            

Celkové pořadí            

Příjmení, jméno            

Třída            

Kvantil (kraj)            

Kvantil (celkem)            

1.          87.-98.             419.-458.            Němcová, Liana Nemcova             5.          95.80            96.81
            
2.
            
229.-244.
            
1090.-1164.
            
Bandik, Antonín
            
5
            
89.19
            
91.80
            
3.
            
307.-326.
            
1555.-1656.
            
Kubík, Ondřej
            
5.
            
85.51
            
88.31
            
4.
            
413.-434.
            
2154.-2288.
            
Doleželová, Viktorie
            
4
            
80.60
            
83.83
            
5.
            
457.-474.
            
2424.-2520.
            
Jahoda, Marek
            
5
            
78.67
            
82.00
            
6.-7.
            
496.-503.
            
2640.-2721.
            
Sidoryk, Alisa
            
4
            
77.11
            
80.48
            
6.-7.
            
496.-503.
            
2640.-2721.
            
Zavřel, Martin Daniel
            
5.
            
77.11
            
80.48
            
8.
            
546.-571.
            
2980.-3136.
            
Rybář, Matěj
            
3A
            
74.40
            
77.73
            
9.
            
572.-595.
            
3137.-3265.
            
Prokopová, Viktorie
            
4.
            
73.26
            
76.69
            
10.
            
635.-662.
            
3527.-3673.
            
Slámová, Anna Mia
            
3.
            
70.27
            
73.78
            

 

Kategorie A1 (1. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie A1 (1. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 2490 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 428.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

 

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

1.-23.

1.-120.

Veselý, Lukáš

1

97.43

97.61

 

2.

24.-66.

121.-330.

Petlák, David

1.

89.72

90.98

 

3.

67.-100.

331.-547.

Doleželová, Ester

1

80.72

82.41

 

4.-5.

101.-139.

548.-773.

Müllerová, Lucie

1

72.20

73.51

 

4.-5.

101.-139.

548.-773.

Švehlová, Gabriela

1.

72.20

73.51

 

Kategorie A2 (2. ročník ZŠ)

Celkem se v kategórií Kategorie A2 (2. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 3117 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 527.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

 

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

1.-20.

1.-133.

Mikéska, Martin

2

98.20

97.88

 

2.-3.

59.-99.

381.-646.

Jahoda, Marek

A

85.20

83.56

 

2.-3.

59.-99.

381.-646.

Polcar, Tobiáš

2

85.20

83.56

 

4.

100.-151.

647.-942.

Gocová, Sára

2

76.38

74.54

 

5.-7.

152.-195.

943.-1212.

Šabata, Matěj

2.

67.27

65.46

 

5.-7.

152.-195.

943.-1212.

Urban, David

2.

67.27

65.46

 

5.-7.

152.-195.

943.-1212.

Wolny, Oliver

2.

67.27

65.46

 

  

Vyhodnocení městského kola matematické soutěže MATESO V. tříd 2021/2022

 

se konalo 23. 11. 2021 online na kmenových školách.

Zúčastnilo se jej 255 žáků z 35 základních škol z Brna a okolí.

Maximální počet bodů byl 15, úspěšným řešitelem je žák, který dosáhl alespoň 9 bodů. Úspěšnými řešiteli je 98 žáků.

    2. místo     Teplý David                         14 bodů

    6. místo        Bandik Antonín                10 bodů

                        Schaffer Filip                     10 bodů

    7. místo       Jahoda Marek                     9 bodů 

                        Neumannová Zuzana          9 bodů    

 

Úspěšní řešitelé školního kola Matematické olympiády 2021/2022

Antonín Bandik

Marek Jahoda

Liana Němcová

Filip Schaffer

David Teplý

Nina Zemanová

Alex Ždan

 

Tito žáci postupují do okresního kola, které se koná ve středu 26. 1. 2022 v 8. 30 hod. na ZŠ Křídlovická.

 

  Blahopřejeme!